20 березня відбудеться грандіозна подія для всіх шанувальників супер коллектива "Рокаш", він же " Rock-N". Хлопці дадуть перший концерт у Івано-Франківській філармонії. Закарпатський колорит підкорить вас з перших акордів!

   Почуєте улюблені пісні "Баламут", " Оксано", "Співаночка", "Струна", "Юрик", "До сонця близько", "Біла дівко" і багато інших.

   Дізнаєтесь,що такий справжній subcarpathian rok!

  "Рокаш" є унікальним колективом, який просто не має собі рівних на вітчизняній рок-сцені. Пісні команди поєднали у собі класику, рок на закарпатській говірці.

 Такий музичний стиль музиканти називають по-особливому - "subcarpathian rok", a композиції для репертуару групи пише член спілки композиторів і автор симфоній.

  Запальні, мелодійні і вишукані пісні одночасно? Легкі! Приходьте на концерт групи "Рокаш", щоб захопитися закарпатською самобутністю, авторською музикою і отримати фонтан яскравих емоцій!

 Квитки можна замовити за посиланням https://kasa.in.ua/koncert-gurtu-rokas, або придбати у касі Івано-Франківської філармонії: (0342) 53-26-53, 067-45-28-405