Андрій Максим’юк – архітектор, художник, графічний дизайнер.

Народився 1992 року в м. Івано-Франківськ у сім’ї музикантів. У 2002 – 2009 роках навчався в Івано-Франківській художній школі (викладач Скрипин Тетяна Василівна), де вперше випробував техніку акварелі.

  

       2014 року отримав фах архітектора. Навчаючись на факультеті архітектури туристичних комплексів Івано-Фанківського національного університету нафти і газу, неодноразово звертався до різних графічних технік (рисунок, акварель, пастель, гуаш, оригінальна графіка).

  

   Після закінчення університету в 2016-2017 роках відбував службу в Збройних силах України.

Молодий митець працює у різних сферах архітектури, а саме: графічний дизайн, графічне оформлення проектної документації, 3д-моделювання, візуалізація.

  

     Паралельно із заняттям архітектурою Андрій Максим’юк постійно вдосконалює свої навики в жанрі портрету та пейзажу, експериментує з різними графічними техніками. У своїх творчих пошуках митець опирається на досвід реалістичного живопису. 

  «Емоції акварелі» - це перша виставка молодого івано-франківського художника, де представлено пейзажі, виконані в техніці акварелі по-мокрому, а також портрети та невеликі етюди. 

      «Мене приваблює все, що можна зобразити на папері. В роботах передано власне бачення прекрасного. Найбільше мене надихає музика та естетика жіночої краси. Акварель з усією її багатогранністю і примхливістю є засобом для виплеску емоцій митця».