З 24-го січня по 13 лютого в Центрі сучасного мистецтва експонуватиметься виставка живопису одеської художниці Марини Яндоленко. 

 

Художниця запрошує поринути у магічний світ її творчості: "Чи любите ви літо так само, як люблю його я? 

Моє літо часто в горах, де трави запашні і весь час зелені, де метелики неймовірні і різнобарвні квіти, де ящірки і вужі, птахи, звірі. Моє літо – це подорожі-зустрічі, кава з друзями-художниками, книги, фарби, мальовничі краєвиди, пленери і багато створених нових картин. Подорожами я везу літо додому.

Серія снів Ланселота малювалася саме там, біля води, де ходив Ланселот і розмовляв з Володаркою Озера. Вечоріє. Він бачить Камелот – могутній замок великого короля і друга Артура і радиться, коли ж вирушати на пошуки Граалю. В туманах чути голоси і співи Авалону. А білий острів постає, якщо назвати його ім’я. І пливти білими човнами…

А ось тут збирає яблука Фея Моргана. Спека. Тиша. Жовті стиглі запашні яблука на землі. Мммм….

Мерліновими стежками в ліс – по зілля. Водорості. Пляска Велетнів – величезних каменів, чарами Мерліна перенесених з Ірландії. Чорно-синій язик – то афини по дорозі. Ліс завжди дарує смачні і вічні подарунки. Гори. Кава на призьбі. Що кращого може бути? 

Карпатський енціан в глеку – то Ярославина творча хата в горах, ранкове вмивання водою з колодязя. Високо. 1000 метрів над рівнем моря. Неймовірні спогади! 

Законсервовані літа минулих років ретельно збережені мною в полотнах і фарбах. 

Картини просто неба. Налетів вітер і пострушував з дерев насіння. І воно лишилося жити в картинах. 

А Ланселот все спить і бачить сни. Ходімо разом до Озера говорити з Володаркою. Може дістану собі Екскалібур!"