ЗАХІД, який так вам подобається , 24 лютого (неділя) в ЙОГА ЦЕНТРІ "Yoga IF School" по вул. Зв'язкова 6, о 12:00 (1,5 год.) відбудеться сеанс "Глибокого розслаблення із ЗВУКОТЕРАПІЄЮ".

На сеансі будуть використані більше 25 "живих" інструментів!

✔️ Реєстрація відкрита, кількість місць обмежена: http://bit.ly/2FH4eKA

Звуки багатозначні. На деяких людей вони діють сильніше, ніж слово. Звуки можуть розслабляти, умиротворяти, полегшувати психологічні переживання; присипляти або, навпаки, активізувати, викликати приплив енергії, наповнювати радістю.

Це релаксація, в процесі якої відбувається дуже глибоке розслаблення тіла і свідомості. Звук певним чином впливає на ваш розум, дозволяючи скидати непотрібні внутрішні напруги, і негативні підсвідомі враження. Під дією вібраційно-акустичної хвилі, створюється звуковий резонанс, який взаємодіючи з органами і функціями організму, запускає механізми реабілітації (самовідновлення), які продовжують працювати і надалі протягом тривалого часу.

Унікальність методу полягає в поєднанні різночастотних звукових інструментів, та синхронізації звукових частот, що дозволяє змінювати психоемоційний і психофізичний стан людини, та отримати максимально позитивний терапевтичний ефект.

Очікуваний ефект від сеансу: за рахунок звільнення від витісненних у підсвідомість переживань, отриманих внаслідок психологічних травм, проходять стреси, депресії і хронічна втома вже навіть після першого такого сеансу.

Окрім того, під час сеансу звукотерапії відбувається:
- поліпшення функціонального стану організму;
- синхронізація правої і лівої півкуль мозку;
- допомогти позбутися від викликаних стресами і негативними емоціями затисків на рівні тіла;
- підвищення стійкості до стресу;
- прискорення процесів відновлення після перенесеної хвороби чи травми;
- гармонізувати процес дихання, що, само по собі, може позбавити від безлічі проблем;
- балансування енергетичного поля людини;
- покращення і відновлення режиму сну;
- зняття головної болі, втоми, емоційного дисбалансу;
- підвищення імунітету, внутрішнього спокою і благополуччя.

Перед сеансом проводяться медитативні техніки, спрямовані на розслаблення тіла, та налаштування учасників на максимальне сприйняття звукових вібрацій.

✔️ Вартість 199 грн. (тривалість 1,5 год.)