КОЖНОЇ СУБОТИ о 12.00 запрошуємо Вас на заняття до чарівної Ela Gasiorowska

Подихаємо на повні груди, із внутрішнім спокоєм та радістю!

3SRB - давня техніка дихання, котра заспокоює розум та насичує нашу систему мозку повним фізичним, емоційним та психічним здоров’ям. Цей метод був отриманий з “Йогасутр” Патанджалі.

3-крокове ритмічне дихання (3SRB) - природнє ритмічне дихання, з яким ми, люди, народжуємося. Це дихання називають ритмічним, тому що воно відбувається в певному ритмі з природою.

Людський організм завжди перебуває в стані вібрації, а його ритм визначається двома складниками, а саме: за биттям серця та за диханням.

Ритмічне дихання допомагає людині налагодити оптимальну діяльність свого організму та налаштувати його на космічний ритм, який здійснює вплив на конкретну людину під час її народження. А це в свою чергу сприяє оновленню та оздоровленню організму в цілому, покращенню працездатності та позбавленню від багатьох хвороб.

Техніка ритмічного дихання сприяє покращенню емоційного стану людини, її самопочуття та допомагає відновити душевну рівновагу, єднання з природою. Використовуючи цю методику на практиці, ви зможете накопичувати прану та використовувати її собі на користь.

Трохи про Ela Gasiorowska:

Ела - художниця, співачка, барабанщиця, мама маленької красунечки Лейли.

Народилася в Польщі, але жила в Ірландії більше 9 років. Після випуску з кіношколи (м. Дублін) вона відчула потребу поїхати до Індії. Ела відправилася у подорож з невеликою кількістю грошей, щоб побачити, чи життя підтримає її. Вона хотіла знайти прямий контакт з життям. Зробивши так, вона хотіла побачити, чи абсолютна Довіра Життю можлива.

Отже, вона перебувала в далекій країні Індії, з абсолютно інакшою культурою та без грошей. Після того, як її літак прибув до Делі, пройшло дуже багато часу, поки “правильне” місце покликало її. Вона відправилася в Ашрам Мадахавпур, де провела 8 місяців, вивчаючи давні дихальні техніки, медитації, працюючи та малюючи. Дихальним технікам Ела навчалася безпосередньо у самого учня Shri S.N. Tavaria - Baduh Sigh.

На даний момент Ела вже протягом 3 років живе в Івано-Франківську, і вона дуже любить це місто