Дорогі друзі!
Поспішаємо повідомити вам радісну новину: ми веземо наш інтенсив «Будь екстраординарним» в Івано-Франківськ! Ще зовсім недавно цей тренінг, який підкорив безліч країн і континентів, проходив тільки на англійській мові. А тепер ми з гордістю представляємо вам його російську версію!
Більше року ми адаптували, доповнювали і вдосконалювали програму і інструментарій інтенсиву, для того, щоб нарешті привезти його до вас. У найкращому вигляді, зрозуміло.
У програмі інтенсиву:
* Основи управління свідомістю і практика 6-фазової медитації Вішена Лакьяні ​​- результат 25-річного досвіду Вішена. Відмінний інструмент для самостійного опрацювання і вдосконалення.
* Технології створення стану щастя і життя в потоці Христини Мянд-Лакьяні. Якщо опануєте ними - то більше ніякі життєві обставини і кризи не виведуть вас з потоку життя;
* Практика Відкритого діалогу доктора Дмитра Шаменкова. За допомогою неї ви зможете говорити з собою і світом на новому мовою, залишаючись щирими і справжніми.
Ці два дні перевернуть вашу свідомість. Ви опануєте новими навичками, будете думати і діяти на новому рівні свідомості, і, що найголовніше, - знайдете однодумців, які так само як і ви, з усіх сил хочуть мінятися і міняти цей світ.