Давно хочете привести себе в форму, але не знаєте що робити щоб роздобути тіло своєї мрії?
Команда професіоналів вам допоможе.

Цей марафон для тих, хто:
- хоче влізти в свої "худі" джинси;
- мріє провести тіло у форму, але не вистачає мотивації, сил і часу;
- хоче "забрати" зайві кілограми після вагітності;
- пообіцяв собі в 2019 схуднути;
- втратила віру в себе і не знає з чого почати;
- втомилася пробувати дієти і не бачить результату.

Скоро весна! І саме час для початку приємних змін в організмі і житті взагалі!
Щоб привести себе в форму після холодної зими, затяжних свят і переїдання, хтось починає голодувати, хтось біжить на заняття з фітнесу, хтось сідає на чергову і не завжди результативну дієту; а хтось продовжує шукати більш ефективний спосіб привести в гармонію не тільки тіло фізичне, а й духовну частина себе!

Тож приєднуйтеся до Марафону: Нова Ти.

З вами працюватиме професійний психолог - Вікторія Гаврилюк
дієтолог - Vita Ivankiv
інструктор з йоги - Інна Сідлярчук

Насправді, схуднення починається не з правильного харчування чи з тренажерного залу, а з голови.
А точніше – з думок і психологічних установок. Непідготовлена підсвідомість розцінює кожен втрачений кілограм як загрозу виживанню. Тому боротьба за струнке тіло часто зводиться до боротьби з собою, а тяжко-важко втрачені кілограми повертаються з лишком. Доведено, що 65% людей, які повторно набирають вагу впродовж року, і 85%, що досягають попередніх показників протягом п’яти років, не були правильно налаштовані психологічно….

Також варто відзначити, що йога - це не просто спосіб схуднути. Заняття йогою - це спосіб привести в норму роботу всіх внутрішніх органів і систем нашого організму, активізувати роботу мозку, центральної нервової системи, а значить відчути гармонію тіла і духу.

Між іншим, вченими давно доведено, що під час заняття йогою в організмі людини виробляється ендорфін - гормон щастя, а значить заняття нею, допоможуть не тільки повернути тіло в форму, а й позбутися від депресій і нервових розладів.


Звісно дуже важливою є культура харчування. І вам зовсім не потрібно себе обмежувати! Якщо ви займаєтеся йогою, вам просто не захочеться отруювати себе сміттєвою їжею фаст-фудів, організм сам відрегулює систему травлення і вимагатиме простій і здорової їжі. А яку саме їжу споживати та як її приготувати, смачну та поживну, розповість Віта Іванків.

Тож не зволікайте.
Приходьте на презентацію марафону "Нова Ти"
у середу 20 лютого на 19:00
вул. Стуса, 35а.

Старт марафону "Нова Ти" - 1 березня - на початку весни)
Вартість 1875 грн/міс.
Тривалість 2 міс.

Реєстрація за посиланням:
http://bit.ly/2FfNM3p