1. А.Звіжинський. Презентація "Першого відмінку ". Альманах, якщо й не дає відповідей на подібні запитання, описує один з апробованих варіантів розвитку культурної політики й ділиться набутим досвідом митців та дослідників мистецтва.

Видання здійснено за фінансової підтримки Український культурний фонд в рамках проекту "Імпреза. Провінційний додаток №3. Документи"
Приймаємо замовлення на отримання альбому, або на запрошення для його презентації у вашій інституції (зі слів авторів )
2. Я.Стецик , А.Звіжинський - Твір мистецтва - ключ до унікальних архітектурних рішень . невелика доповідь- роздуми з практичними ілюстраціями , які зреалізовані останнім часом. Фактично це - продовження розмови про ідею використання творів місцевих художників як основу до комплексних дизайнерських розробок . будуть представлені фотоматеріали з реалізованого проекту ( картина Яремче .Складки з виставки Менеджмент 2017 р - готель Girski реалізація 2018р )
3. Презентація фотографій інтер'єру , створеного за емоцією з пісні Свято грибів і форелів ( Перкалаба) . реалізація 2018 . Яремче . комплекс Ведмежа гора
3. Кава і пропозиції до майбутніх реалізацій творів з презентованого альманаху і картин , які будуть серед ілюстрацій . все наглядно намацально і смачно . запрошуємо