Ми часто думаємо, що полюбимо себе тоді, коли виконаємо ще один проект, напишемо і захистимо дипломну роботу чи дисертацію, коли побудуємо стосунки, народимо дитину, коли скинемо декілька кілограм…
Ми цінуємо себе тоді, коли нас цінують інші. Ми любимо і цінуємо спочатку інших, а вже потім себе.
Але чи правильно це? Чи добре це для нас самих?
Будь-які відносини особистості з іншими розпочинаються з відносин із СОБОЮ…
Те, як ми ставимося до себе, транслюється у простір і відображається у ставленні до нас з боку інших людей, у подіях і життєвих ситуаціях. Відносини із СОБОЮ ґрунтуються, у першу чергу, на самоцінності і самооцінці. Від них залежать чи не усі сфери життя людини!
Самоусвідомлення, тобто знайомство із собою, знання своїх потреб, бажань, цінностей, пріоритетів; самоцінність; самооцінка – основні складові успішного і щасливого життя!
Як навчитися цінувати себе, жити у гармонії із собою, іншими, Всесвітом? Як відчути свою цінність тут і зараз, вже, не чекаючи чогось?
Про все це – на моєму майстер-класі «САМООЦІНКА ТА САМОЦІННІСТЬ. УМІННЯ БУТИ СОБОЮ» 25 лютого о 18.00.
Буде багато цікаво і корисного! Зокрема, подосліджуємо ознаки та причини низької самооцінки, різницю між самооцінкою та самоцінністю. На Вас чекає медитативна практика, робота з МАК, різноманітні техніки, які допоможуть навчитися любити, поважати і цінувати себе тут і зараз!
Кілька разів проводила цей майстер-клас на Всеукраїнському жіночому фестивалі «Аніма», «Арт-терапевтичній ПАЛІТРІ», Арт-школі». Тепер запрошую усіх, хто не мав можливості відвідати ці фестивалі раніше і ще не був чи був і хоче відвідати знову.
Вартість участі - 200 гривень. Квитки можна придбати безпосередньо в мене❤️