Ви управляєте малою чи великою командою? Разом під Вашим керівництвом йдете до спільної мети, але на цьому шляху багато перешкод? Ви всі різні, і Ви, як управляючий, хотіли б, щоб вся команда працювала, як швейцарський годинник? Думаєте- це нереально???

А от і ні - цілком реально.... просто треба знати певні нюанси та взаємозв'язки. Адже команда - це живий організм! І якщо Ви впливаєте на один її елемент - то змінюється діяльність всього організму.

Отож, кщоу Вас є бажання дізнатися більше про команду та як вона функціонує, а також основні техніки ефективної взаємодії в команді - тоді запрошуємо Вас на семінар, який проведе для Вас досвідчений тренер- фахівець з Тімбілдінгу Євгеній Фєдєчкін https://www.facebook.com/Yevhen.Fiediechkin.

На семінарі Ви пізнаєте:
1. Що таке команда та її ознаки. Які об’єднання людей існують та чим вони відрізняються. Вади та чесноти команд
2. Складові командного підходу (Teambuilding, Teamspirit,Teamskills), їх завдання та інструменти:
a. Teambuilding (командо творення) - дії направленні по пошук персоналу. Функціонально-рольовий розподіл між учасниками та оптимізація структури групи.
b. Teamspirit (Командний дух) – готовність до співпраці в межах команди, відчуття єдності та підтримки, взаємодовіра та взаємоповага. Ставлення учасників один до одного та до інших учасників, команд та компаній.
c. Тeamskills — формування та розвиток новичок командної роботи, які підвищують ефективність та результативність.
3. Стадії формування команди, розвиток її ефективністі та дії керівника на кожній з цих стадій за Такманом (Стадії формування команди або групова динаміка – це зміна ставлення членів команди один до одного з часом):

Результати:
Учасники ознайомляться з поняттями:
1. Що таке команда, ознаки команди, їх діагностика.
2. Для чого кожна складова при розбудові команди, які задачі вона вирішує і використання яких інструментів доцільно до кожної складової.
3. Етапи формування команди, процесами які відбуваються на кожному з них та які дії доцільно застосовувати на кожному з етапів тазможуть вже відразу по закінченню семінару застосовувати отримані знання в своїх командах і отримувати нові результати та ще й із більшим задоволенням заміст стресу! Приходьте! - буде цікаво і ресурсно.


Формат роботи – групові дискусії, практичні завдання.

Вартість участі - 250 грн.
Ціна за двох - 400 грн.