Традиція проводити фестиваль «Біле вино» в Берегово з’явилася ще в 2000 році. В цьому році, це буде 16-й фестиваль вина, що має статус міжнародного. Під час фестивалю, який триває декілька днів на центральній площі Берегово закарпатські винороби пропонують учасникам свої кращі зразки вина торішнього врожаю. Берегівщина, це край сухого білого вина, через це й фестиваль зветься «Біле вино».

У програмі Міжнародного фестивалю вина у Берегові — обмін досвідом, виставка-продаж обладнання для виробництва вина та дегустація кращих сортів закарпатських вин, розіграш лотереї, конкурси, фотовиставка, виступи музикантів і танцювальних колективів, пісні, танці, присвячені вину.

Під час фестивалю також відбудеться святкова хода лицарів винного ордену Святого Венцела та посвячення нових членів. Орден Святого Венцела – це орден виноробів, людей, які прославляють домашнє виноробство, популяризують його, допомагають молодшим колегам

Попередньо очікується що у фестивалі візьмуть участь близько 40 кращих виноробів з Берегівщини, гості з інших районів, а також винороби з Угорщини та Словаччини.

Для тих, хто не вживає вина, організатори забезпечують дегустацію інших продуктів, зокрема, сиру, бринзи, копченостей тощо.

"Смакуючи місцеві продукти, тримаючи бокал, кожна людина здатна відчути, що натхнення в ньому живе" - кажуть організатори і запрошують провести кілька незабутніх днів у Берегові на Міжнародному фестивалі вина.

Виїзд о 7.00 від Медичного університету (центральний вхід, вул. Галицька, 2), орієнтовне повернення до Івано-Франківська близько 22.00 (на наступний день).
В програмі першого дня - замок Сент - Міклош та м. Ужгород (піша екскурсія містом, при бажанні відвідування Ужгородського замку). Ночівля в готелі включена у вартість туру.
На другий день переїзд до Берегово та Міжнародний фестиваль вина. При бажанні можна відвідати термальні басейни в Берегово та Косино.

У вартість екскурсії включено:

проїзд по маршруту
послуги гіда
страхівка

Додатково оплачуються:

вхідні квитки в екскурсійні об'єкти:

- благодійний внесок у замку Сент-Міклош;

- Ужгородський замок: 45 грн доросл./35 студенти/20 учні/дошкільнята б/к.;

- термальні басейни в Берегово (Жайворонок): 200 грн/2 год купання/діти до 120 см б/к/ пенсіонери (жінки від 57р, чоловіки від 60р. при наявності посвідчення) 150 грн/ учасники АТО б/к.

- термальні басейни в Косино: 400грн/3 год, діти до 150 см б/к, оренда шафи 50 грн;

харчування
особисті витрати