Вже 9-го березня відбудеться Перший дитячий турнір серед шкіл соціальних фундацій футбольних клубів з різних українських міст. До Івано-Франківських дітей, які займаються в благодійному проекті FC SHAKHTAR та League of Tolerance Ліга Толерантності, завітають гравці та гравчині соціально-спортивної школи фонду «Реал Мадрид» (м. Тернопіль) та ініціативи Проект «Давай, грай» (м. Бурштин). 
Проведення турніру базуватиметься на трьох принципах: рівна участь кожної дитини та спільне прийняття рішень в кожній команді; чесна гра; розширення повноважень дівчат у футболі. 
Участь візьмуть дівчата та хлопчики в двох вікових групах:
U12 (9-12 років включно) та U14 (13-14 років включно). 
Дуже просимо батьків підготувати дітей до турніру, ознайомивши їх з положеннями регламенту, розміщеному у відповідній Viber-групі https://invite.viber.com/?g=vt20o4djR0hB1OFSwPdf4le0xOUYmHul, та забезпечивши дітей водою, спортивним взуттям без шипів та теплою курткою на час поза грою. 
Охочі батьки запрошуються підтримати/підбадьорити своїх дітей. У той же час, наполегливо просимо не давати під час гри жодних порад/наказів щодо взаємодії та поведінки на полі. Будь ласка, поважайте особистість дитини та сприяйте всесторонньому розвитку вільного мислення.