Хочете пасивний заробіток, що не конфліктує з роботою\навчанням?

Практикуючі досвідчені фрілансери та бізнесмени привідкриють для всіх бажаючих (14 років і старше) світ заробітку, який, за бажанням, може дати додатковий пасивний прибуток або приносити основний дохід, часто - в міцній валюті.

Фріланс ідеально підходить для підлітків як часткова зайнятість після школи, для студентів та жінок в декретній відпустці, для всіх як шлях до незалежного заробітку і гнучкого графіку.

Курс складається з 4 днів, можна відвідати всі 4, або обрати якийсь один.

Кожен з 4 днів курсу містить в собі по 4 години тренінгу (з перервою на кава-паузу) та практичне завдання, яке викладач оцінить та надасть зворотній зв'язок. Таким чином, ми дамо можливість нашім учням:
- здобути базові знання за кожним напрямком;
- зорієнтуватися, чи цікаво їм продавати фото на стоках, малювати та продавати ілюстрації, писати тексти на продаж чи створювати прості сайти;
- отримати відгук про свою першу роботу на замовлення;
- дізнатися, як швидко та який дохід може приносити певний тип робіт.

А ще їм розкажуть, де шукати замовлення, дадуть цінні практичні поради, підкажуть, як далі розвиватися в обраному напрямку.

Викладачі:

Фото для стоку - фотограф Віталій Башкатов, Основні факти про Віталія: фотограф і мандрівник. Переможець конкурсу «Вікі любить землю» 2014 — 2015, 2018 рр., переможець конкурсу «Фарби Природи» (Дарвиновський музей, м. Москва) в номінації «Жовтий колір», кращий фотограф року в номінації «Пейзаж» за версією журнала «Photographer», 2012р., диплом 3-го ступеню в конкурсі «Панорама моєї країни», 2013р., переможець міського конкурсу фотографії «Макіївка. Погляд молоді», 2011р., дипломант фотоконкурсу «Photo nature», 2012р., 2013р., дипломант фотоконкурсу «Чорно-білий настрій» 2013р., був членом жюрі конкурсу «Вікі любит пам'ятники», 2014р., викладає фотографію в дитячому творчо-спортивному таборі «Екстремал».
Але основна професійна діяльність Віталія - це саме фото для стоків.
Певні роботи можна знайти ось тут:
https://www.shutterstock.com/g/Vitalii+Bashkatov

Дизайн - графічна дизайнерка та ілюстраторка Марія Лісіченко з 15 річним досвідом роботи, останні 10 років працює на умовах фріланса. Основні напрямки роботи: корпоративна айдентика; прінт, діджітал та smm дизайн; презентації; рекламна, дитяча та стокова ілюстрація. Виконувала роботи для ФК «Шахтар», телеканалу ТЕТ, компаній SKODA, Renault, Fairy, Приватбанку. Працювала над створенням ілюстрацій для дитячої книги від UNHCR (Агенції ООН у справах біженців) та соціального короткометражного фільму «Всім потрібен дім» (який отримав 2 золота на фестивалях соціальної реклами в Києві).
Фріланс - основна зайнятість Марії, яка дозволяє їй ще й розвивати альтернативну школу, в якій навчається її син.
Деякі роботи можна подивитись ось тут: https://www.shutterstock.com/ru/g/amatuny

Копірайтинг - копірайтер-рерайтер Аліна Касілова, пише контент для українських та міжнародних проектів більше 4х років, бере участь в журналістських напрямках (редагування статей, співпраця над розкриттям психологічних тематик, надання рецензій та коментарів. Використовує копірайтинг як джерело постійного підробітку, а її ставка за роботу виросла з 30 до 150 грн.

Розробка сайтів - Артем Савельєв, фрілансер, розробник мобільних додатків з 10-річним досвідом. Фріланс - його основний заробіток. За час роботи Артем збільшив свою команду і навчив не одну людину отримувати дохід як веб-розробник. Доречі, в нього є сторінка, присвячена його професійній діяльності: https://www.facebook.com/savelyev.programmer/
А в вільний від програмування час Артем з дружиною викладають танго, яке їх надихає.

Заняття проходитимуть в просторі ВДОМА Івано-Франківськ, вул.Галицька, 29, 3 поверх.

Час занять:
17 березня 13:00-17:00 - розробка веб-сайтів
24 березня 10:00-14:00 - дизайн
30 березня 13:00-17:00 - копірайтинг
31 березня 10:00-14:00 - фото для стоку

Організаційний внесок за кожну подію 50 грн. ( 90 % вартості покриває грантова програма, а 10% співфінансування учасників - витрати на чай\каву, канцелярські товари)

Реєстрація: за посиланням https://goo.gl/forms/RkJZu3qQ7eJ4jmh13

Телефон для зв'язку: 0507287114