До 05 квітня в Івано-Франківську триває прийом проектів в рамках бюджету участі – 2019 (детальніше за посиланням – http://bu.mvk.if.ua/doc/info_bu_2019.pdf).

Для роз’яснення всіх питань, що виникають у мешканців на етапі підготовки та подання проектів (проектних заявок), голосування за проекти і т.д., започатковано Школу бюджету участі. Так, мешканці Івано-Франківська зможуть отримати допомогу у підготовці проектних заявок, а також дізнатися про особливості бюджету участі – 2019.

Школа бюджету участі передбачає проведення заходів впродовж шести днів. Іванофранківці можуть обрати будь-який(і) день (дні) в залежності від тематики:
1) для початківців – мешканців, які не мають досвіду підготовки і подання проектів бюджету участі, та хочуть дізнатися детальніше про те, що таке бюджет участі і яким чином можна взяти участь у цій програмі;
2) для «просунутих» – мешканців, які вже брали участь у попередніх циклах бюджету участі, мають ідеї / ініціативи та хочуть якісно оформити проектну заявку та довідатися про особливості промоції свого проекту серед містян.

20 і 21 березня будемо детально пропрацьовувати всі питання для "початківців".

Участь безоплатна, реєстрація за посиланням - bit.ly/school_bu