Медитація. Базова техніка від Олег Моклович
 
Потужний вплив медитації на мозок став предметом багатьох медичних досліджень, і щодня з’являються нові наукові докази неврологічної користі цієї практики. Йога та медитація знижують стрес, депресію та тривожність і підвищують щастя й загальну якість життя.

Медитація — вправа для астрального тіла

Медитативні методи побудовані на управлінні функціями психіки за допомогою концентрації уваги (пасивна медитація) або волі (активна медитація).
Відрізняються не тільки методи, а й способи медитацій.

Людство виробило дуже багато специфічних форм медитації, спільними рисами яких є усамітнення, розслаблення, зосередження.

Офіційна медицина все більше оцінює позитивний вплив медитації на стан здоров'я.


Про інструктора

Олег Моклович займається йогою з 1989 року, а це 30 років! Навчався на багатьох семінарах різних напрямків і стилів йоги, але найбільше – на семiнарах Української Федерацiї Йоги.

Викладає в студії: медитацію та пранаяму.

Найважливіше, що хоче донести учням: вмiння занурюватись в медитативний стан свiдомостi та вмiння накопичувати та керувати енергiями.

«Йога для мене це багатогранна наука, яка робить нас вільними від зовнішніх впливів, дарує справжню свободу і одночасно єднає з цим світом, реальністю в яку ми з Вами потрапили :-) »

Олег Моклович

Оплата: одне заняття з абонементу або донейшн (donation)

Дата та час проведення:
середа, 20 березня о 19:00

 Місце проведення заходу: Ваша студія YoGi, м.Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67 (4 поверх)

 Контактні телефони для додаткової інформації:
 098 95 88 553
 050 040 32 36