CLUB 13 запрошує Вас у захоплюючий світ детективного роману. Ви можете бути будь-ким: законослухняним Мешканцем міста, сміливим та безкомпромісним Комісаром, таким необхідним для поранених Лікарем, підступним та жорстоким членом Мафіозного клану, або ж тихим, але небезпечним Маніяком… Спробуйте себе в новій незвичній для себе ролі.
Всі турботи відходять на другий план, коли в Місті наступає ніч…

Яка користь від рольової гри Мафія? http://bit.ly/2FfTpMt

Найпоширеніші думки гравців на цю тему: «Мафія» розвиває уважність, риторику, логічне мислення, пам’ять, вміння «читати» людей по міміці і жестам і т.д. І, напевно, все так і є. Але ви ніколи не переконаєте стороннього спостерігача, що граєте саме заради інтелектуальної вигоди. Тому що навіть якщо б гра нічого не розвивала, завзяті гравці все одно б сиділи з 10 вечора до 6 ранку по клубам і продовжували б «стріляти» і «шукати чорного».

Так що ж все-таки щодо нових навичок і тренування інтелекту? Тут не все так вже й просто. «Мафія» - це така унікальна гра, яка буде вас тренувати, тільки якщо ви самі цього хочете, і в тому, в чому ви самі хочете.

Мафія як психологічна бізнес-гра.

До чого тут психологія, запитаєте ви. Адже треба всього лише вгадати, хто мафія і не прибрати при цьому мирних жителів. Але не все так просто))
"Мафію" можна назвати повноцінним соціально-психологічним тренінгом:

1. Розвиток комунікативних здібностей - вам треба переконати гравців, що ви не мафія,тобто реальних людей. Або ж переконливо збрехати, щоб вам повірили)) Труднощі, які виникають в реальному житті при спробі переконати в чомусь співрозмовника зникають, якщо ми моделюємо ігрову ситуацію. Знижується рівень тривожності - адже це всього лише гра і ніяких серйозних наслідків, як в житті, не буде. Згодом навички можуть бути перенесені і на реальні життєві ситуації. А якщо ви працюєте в сфері продаж - це прекрасна можливість відпрацювати свої навички презентації, переконання і роботи з запереченнями.

2. Розвиток невербальної комунікації - мафії треба домовитися без слів, кого з мирних жителів вони вбивають. А мирним жителям треба не тільки за словами визначити бреше гравець чи ні, але і за невербальними ознаками - раптом він відводить погляд, куйовдить волосся, поводиться занадто тихо або навпаки шумно) Погодьтеся, це важливо в повсякденному житті - визначати брешуть вам і "зчитувати" стан людини по його поведінці, а не тільки по словам.

3. Розвиток пам'яті, уваги і мислення - можна просто навмання голосувати, хто ж є мафією. А можна прораховувати, хто за кого голосував, запам'ятовувати і аналізувати, тим самим розвиваючи пізнавальні процеси.

4. Ну і звичайно ж, згуртування колективу! Можу сказати на досвіді нашого клубу «CLUB 13» - всі перезнайомилися, здружилися і з задоволенням відвідують щотижневі гри.


Дата: 14, 21, 28 березня 2019 року, четвер
(виберіть зручний для Вас день)

Час: з 18:30 по 23:00

Кількість гравців – від 8 до 13!
Граємо 3 гри.

Внесок:
- одна гра - 50 грн;
- дві гри - 70 грн;
- ігровий вечір (3 гри) - 100 грн;

Організатор: CLUB 13 Ivano-Frankivsk
Деталі за телефоном:
Лариса Трелевська
+380994144572

Реєстрація обов'язкова http://bit.ly/2VThTBZ.

керівник Асоціації бізнесу Прикарпаття
Василь Павлюк
+380978702600