Для чого сімейним компаніям створювати Ради директорів, дорадчі / наглядові ради та який вплив вони мають на розвиток бізнесу? Lviv Business School (LvBS) запрошує 22 березня на практикум Центру сімейного бізнесу на тему «Корпоративне управління сімейними компаніями» з професором Колумбійського університету Грегом Мьосом в Івано-Франківську. Деталі: https://cutt.ly/cwtOsg

Під час зустрічі ви матимете нагоду послухати лекцію професора Columbia School of Professional Studies – Gregory Muth, а також подискутувати про першочергові виклики для сімейних компаній, кращі міжнародні практики та можливість їх впровадження в українських реаліях з представником Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Dr. Niclas Rüffer, з професором Центру сімейного бізнесу LvBS Михайлом Винницьким, а також зі співвласником і директором успішної сімейної компанії «Барком» («Родинна ковбаска») – Олегом Бараном.

Gregory Muth розповість про особливості створення та функціонування Рад директорів, дорадчих / наглядових рад у сімейних компаніях, їх унікальний вплив на розвиток бізнесу та процес стратегічного та операційного планування бізнесу, а також про важливість налагодження чітких процесів для компаній у взаємодії з Радами для їх найефективнішого використання як інструменту корпоративного управління.

Практикум буде цікавим для власників, спадкоємців сімейних компаній, або тих, хто лише думає над започаткуванням сімейної справи.

Час: п’ятниця, 22 березня, 18:00-20:00
Місце проведення: Promprylad.Renovation, конференц-зал, Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова 23

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://cutt.ly/cwtOsg

Контактна особа: Соломія Саврук [email protected], +380 50 289 1210