Київські інді-рокери Braii вперше приїдуть до Івано-Франківську! Концерт в Prombar стане частиною весняного туру групи по містах України та Польщі.
Braii займають особливе місце на сучасній українській альтернативній сцені. Вони не бояться експериментувати, змішуючи різні жанри та стилі. Їх музика - унікальний продукт європейського рівня, натхненний естетикою пост-панку 80-х в дусі Joy Division і The Psychedelic Furs, а також саундом класичного гранжу 90-х - Alice In Chains, Nirvana, Pearl Jam. При цьому фронтвумен групи Оксана Бризгалова пише доступні мелодійні пісні, які можна легко наспівати.
Дебютний EP Braii «City Of Nothing» вийшов в 2018 році. Він отримав позитивні відгуки в музичних ЗМІ і був тепло прийнятий публікою наживо. «Це історії про почуття, близькість, втрати, страхи та безстрашність, дурість і свою правду, квінтесенція пройденого за останні 7 років. Такі історії складаються з бажання відчути все на собі, йти туди, де страшно, але дуже цікаво», - діляться музиканти.
У лютому група представила відео на свій новий сингл «Maybe», з яким Braii взяли участь у Нацвідборі на конкурс Євробачення-2019. В даний момент вони записують дебютний альбом в одній з кращих студій звукозапису України – Istok, яку заснувала в Києві Оксана Бризгалова. Реліз заплановано на осінь 2019 року. У стінах PromBar музиканти зіграють матеріал «City of Nothing EP» і кілька пісень з майбутнього альбому.

Квитки по 200 грн:
https://concert.ua/uk/event/braii-ivano-frankivsk