Багато хто з нас мріє про подорожі, про повну свободу, про те, аби об’їхати і пізнати цілий світ, а двоє людей – подружжя Володимир Муляр та Ірина Гаврилець про це не просто мріють, але реалізовують свої мрії.

 

Серпень – жовтень 2010р. – здійснена велосипедна експедиція культурного проекту «Двоколісні хроніки: Мармурове кільце». Маршрут пролягав через Румунію, Болгарію та Туреччину. За 75 днів двоє учасників подолали 3300 км на двох парах коліс.


«Двоколісні хроніки» – це культурний, етнографічний та екологічний проект, цикл мандрів по світу на велосипедах, покликаний презентувати українську народну пісню за кордоном та знайомити українців з фольклорною творчістю інших народів «з перших рук».

 


«Мармурове кільце» – перша велоподорож проекту, здійснена двома учасниками фолк-гурту «Фолькнери», в ході якої збирався місцевий пісенний фольклор та презентувався український.

 


Результат проекту: презентація фільму «Двоколісні хроніки: Мармурове кільце»,
фотовиставка.

 

Учасники експедиції:


Володимир Муляр – автор проекту, 33 роки, музикант (ударні інструменти, ліра), учасник гуртів «Пропала Грамота» та «Фолькнери»; досвідчений велосипедист, був організатором та учасником велопоходів на Кавказ (Росія, Абхазія, 2007 та 2009 р.р.), Татри (Польща, 2006 р.) та багатьох походів по Україні; звукорежисер, працює в МА «Наш формат».

 

Ірина Гаврилець – співавтор проекту, 25 років, вокалістка етно-гуртів «Фолькнери» та «Рожаниця»; випускниця Міжнародної пересувної академії сценічних мистецтв (MAPA, Амстердам), спеціаліст з перфоменсу; учасниця велопоходу в Абхазію (2009 р.) та багатьох походів по Україні; митець.

 

Отож-бо приходьте до нас 4 червня о 20.00 аби почути учасників цього проекту, побачити документальний фільм про їхній досвід та послухати етно-гурт "Фолькнери".