Медитація в Русі" - "Я і Тіло". Весна, коли природа слідує ритму життя, це неймовірна сила, яка виштовхує старе зерно зі звичної форми й народжує з крихітного зернятка молоду і сильну рослину.

Людина - частина природи і на Тілесному рівні ми здатні відчувати перебіг Життя. Медитація в Русі дозволить Вам відчути універсальні ритми, в яких Ви рухаєтеся по Життю, дозволить проЯвитиСя в емоціях, почуттях, щоб підкріпити нашу мотивацію і рішучість робити те, що хочеться.

Спецодяг!!!
Футболка, яку відразу зняти й викинути. Шортіки, які не шкода - змінний одяг, який не шкода у фарбі виваляти. І, звичайно, щось мати чисте, у що потім можна переодягтися.
Заколки для волосся, вологі серветки.

Заняття в групі будуть цікаві і корисні тим, хто хоче :
розвивати гнучкість та спонтанність;
позбутися від втоми і повернути емоційну свободу, цілісність тіла, почуттів і розуму;
підняти свою самооцінку;
відновити контакт зі своїми емоціями і тілом.

Психіка і Тіло нероздільні. Тіло - не статика, а Процес, і ми можемо приймати участь у створенні його цілісного рухливого образу.

Вже в цю суботу ми будемо танцювати, веселитися і наповнюватися енергією разом з АртДвіжем! Ми зустрінемося зі своїми Почуттями, проживемо їх і дамо їм місце у своєму психічному просторі.

Декілька слів про ведучу:

Лідія Андрійчук - практичний психолог в напрямку танце-рухової терапії та терапії творчим самовираженням, досвід роботи у проведенні групових тренінгів 13 років.

Лідія Андрійчук про себе:

Мене звати Лідія Андрійчук. Все моє життя сповнене творчістю, любов'ю та натхненням! Займаюся Творчістю в різних напрямках: арт, драма, танце-руховатерапія. Люблю фотографувати, подорожі, танець, театр. Джерелом натхнення для мене є природа, музика, література.

 Кількість учасників - обмежена. Максимум - 5 людей!!! Гарантією участі є повна або 50% оплата.

Оплату можна здійснити на картку ПриватБанку 5167 9855 6154 0329 Голованова Валентина

Вартість участі - 150 грн.

Дата та час проведення:
23 березня о 16.30

 Місце проведення заходу: Ваша студія YoGi, м.Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 67 (4 поверх)

 Контактні телефони для додаткової інформації
 098 95 88 553
 050 040 32 36