Кожна з нас прагне простору безпеки й прийняття, де можна бути різною — чутливою, піднесеною, зворушеною, сумною, заторкнутою, розгніваною, наляканою, щасливою і ні… Бути собою, не боятись виявлятись і проявляти себе без масок і ролей, без «макіяжу», зовсім як колись немовлям на руках у мами. Бути прийнятою з усім своїм «багажем». І почутою зі своєю історією…
У безпечній атмосфері групи ми будемо пробувати вільно виражати себе — цілісно, трепетно, без упередження і критики, без страху відкинення чи осуду. Будемо рухатись до цілісності, приймаючи різні частинки себе та даючи собі більше дозволів БУТИ… і по-новому вибудовувати стосунки з собою, світом, іншими.
Частину тем планую, а частина вималюється в ході нашої роботи, бо це групова терапія, не тренінг. Ми точно торкнемось теми ролей і масок у нашому житті; стосунків із мамою\татом, витримування себе, власних меж, стосунків у парі. Також пропрацюємо власні механізми захисту, переноси на інших, зустрінемося зі своїми тіньовими частинками, дитячою, дорослою і батьківською частками. Будемо інтегрувати все це в одне ціле і вибудовувати свій цілісний образ, дозволючи собі БУТИ саме СОБОЮ.
Вас чекає безпечна й тепла атмосфера, цілющий жіночий простір, відверте ділення, глибокі вправи у методі символдрами, що працюють з нашим підсвідомим, праця з малюнками у психоаналітичному ключі, тобто власне психотерапія - лікування словом і образом, а також новими стосунками.

Тривалість групи — півроку. Тобто в червні завершимо, а після відпусток вкінці серпня продовжимо знову.
Ведуча група: психотерапевт І ступеня символдрами - Уляна Андрусів.
Вартість кожного заняття — 200 грн. Передоплата та попередня реєстрація обов'язкові, бо група буде закритою і кількість місць обмежена.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/QU3gUvLPkaqIehTU2
Після реєстрації я вишлю Вам реквізити для внесення передоплати.