До 05 квітня в Івано-Франківську триває прийом проектів в рамках бюджету участі – 2019 (детальніше за посиланням – http://bu.mvk.if.ua/doc/info_bu_2019.pdf).

Для роз’яснення питань, що виникають у мешканців на етапі підготовки та подання проектів (проектних заявок), голосування за проекти і т.д. започатковано Школу бюджету участі. Мешканці Івано-Франківська зможуть отримати допомогу у підготовці проектних заявок, а також дізнатися про особливості бюджету участі – 2019.

Школа бюджету участі триватиме ще впродовж чотирьох днів. Іванофранківці можуть обрати будь-який(і) день (дні) та години в залежності від тематики:
1) для початківців – мешканців, які не мають досвіду підготовки і подання проектів бюджету участі та хочуть дізнатися детальніше про те, що таке бюджет участі і яким чином можна взяти участь у цій програмі;
2) для «просунутих» – мешканців, які вже брали участь у попередніх циклах бюджету участі, мають ідеї / ініціативи та хочуть якісно оформити проектну заявку та довідатися про особливості промоції свого проекту серед містян.
Логіка нашої роботи така, що заходи в межах кожної з тематик є ідентичними за змістом, але для зручності і можливості вибору проводяться в різні дні і години.

Отже, Школа працюватиме у такі дні і години:
25 березня, 16.00 год. – для «просунутих»,
26 березня, 17.00 год. – для «просунутих»,
27 березня, 16.00 год. – для початківців,
27 березня, 17.00 год. – для «просунутих»,
28 березня, 16.00 год. – для початківців,
28 березня, 17.00 год. – для «просунутих».

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням - http://bit.ly/school_bu

---
Детальна інформація:
тел. 099 366 43 75, e-mail: [email protected]
сайт: bu.mvk.if.ua
сторінка у фейсбуці: www.facebook.com/bu.if2016
група у фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/bu.if2016/