Здавалось би просто четвер, майже кінець робочого тижня й нічого цікавого не відбувається в тому одноманітному житті... Але ні, ми тобі доведемо, що навіть в похмурий весняний день й посеред робочих буднів можна весело й пізнавально провести час.

28 березня, в той же четвер, ми організовуємо зустріч з представниками мережі алкогольних магазинів #Litra у Києві!) Повір, вони розкажуть багато цікавої інформації, яка залишить відбиток в твоїй свідомості.
Співзасновник мережі Денис Ящера розповість, як юнацьку мрію про невеликий пивний магазинчик перетвороти в найбільшу в Києві мережу магазинів.
Співзасновник мережі Сергій Біруля поділиться, чому він проміняв перспективу кар’єрного росту в туристичній фірмі на (не дуже стабільний на той момент) пивний бізнес.
Костя Воронін - ходяча пивна енциклопедія й мега знавець крафтового світу - розповість, скільки тисяч різних сортів пива він скуштував, й, повірте, Костя знає історію про кожне!

Ця мега крута компанія привезе й запрезентує декілька сортів закордонного крафту, наявністю яких в своїх магазинах вони найбільше пишаються. Бронюй столики, бери записник, бо буде багато корисної інформації для тих, хто хоче розвивати пивну тематику або здійснити свою найзаповітнішу мрію. Вони знають як !)

Вхід вільний!!!
Забронювати місця ти можеш
за тел.0 (68) 189 96 96