Зібралися якось матусі "з району". Дай, думають, чогось цікавого намутимо, бо вже весною пахне. І придумали вони #МамаФест_ІФ! Та вирішили згадати свій "цікавий стан", як в очікуванні дива мільйон разів перекладали ніжні пеленочки, бодіки, і купу інших цікавостей, як придивлялися до пузіка й мріяли про скору зустріч ...

Наші матусі були дуууже досвідченими в таких справах, і розуміли добре потреби вагітних та післяпологовий період. Тому й вирішили зібратися, щоби не нудьгувати, зустріти теплу весну разом й обмінятися досвідом з іншими (ну, бо то гріх не поділитися).

Початок був банальним: "А чи не зробити нам "гараж-сейл" речей для вагітних і немовлят, може, ще щось корисне?" Але матусі наші не тільки досвідчені, а ще й активні, талановиті й непосидючі. Тому на цьому вони не змогли зупинитися й пішли у відрив. Гуляти так гуляти! Робимо Фест!

Наразі вже запрошено багато цікавих експертів з питань здоров'я, вагітності, пологів, батьківства... І як же без майстер-класів? (по-чесному, деяких ще не було у Франківську, але все згодом і по черзі).

Ми також не забули про татусів. Для них буде спеціальна локація "барбекю".
А ще можна приходити з дітьми. Обов'язково накреативимо щось і для них.
Ну а для вагітних створюється фотозона, де на волонтерських засадах працюватиме супер-фотограф...

Стоп!

Ми вже й так багато наобіцяли
Щоби не злякати вас і самих себе, інформація про кожен крок, кожниен майстер-клас, кожну лекцію та про всі локації окремо, буде з'являтися поступово в цій події.

А поки - заплануйте собі 30го березня відвідати #МамаФест_ІФ (з 10.00 до 19.00).
Відкритий простір Miculab. МіжCulturна Labораторія (Молодіжна, 54)

PS. Вхід безкоштовний. Можлива оплата матеріалів на деяких майстер-класах.
Буде діяти окрема реєстрація для кожної активності протягом фесту. Не пропустіть! Підписуйтесь та слідкуйте за нашими новинами!

Проект реалізовується мамОсями на волонтерських засадах разом з друзями ГО «Культурно-освітнє товариство інвалідів «Українська Молодіжна Група» і Громадським Простіром "Гармонія".
 
Тривалість з 10:00 до 19:00 год..