«Говерла» vs «Золотий Вік»: все вирішиться в Івано-Франківську!

В рамках другого етапу Вищої ліги України в Кропивницькому зустрічалися місцевий «Золотий Вік» та івано-франківська «Говерла». Розв’яка запеклої зустрічі наступила тільки в заключні хвилини...

На початку першої чверті господарям вкрай складно давалися результативні атаки, у той час як у складі гостей активно і ефективно діяв капітан «говерлян» Андрій Калашніков. До середини стартового відрізку зустрічі гості довели свою перевагу до 8 пунктів – 5:13, чим змусили «золотих» брати тайм-аут і вносити корективи у гру. Після хвилинної паузи гравці «Золотого Века» заграли активніше, однак страт матчу був все ж таки за «Говерлою» – 13:22. У другій десятихвилинці господарі продовжили наздоганяти суперників у рахунку. До середини чверті підопічним Андрія Бабенка вдалося впритул наблизилися до «ведмедів», однак на велику перерву команди пішли за лідерства саме івано-франківців – 29:40.

У другій половині копивничаний заграли значно активніше, зумівши не тільки скоротити відстанню, а й вийти вперед – 49:47. Заключну десятихвилинку обидва колективи провели максимально уважно, а тому йшли «нога в ногу» в рахунку. Саме від того, хто першим помилиться і залежав підсумок першого матчу протистояння. На жаль, перемога дісталася більш досвідченішим суперникам – 69:66 (13:22, 16:18, 21:11, 19:15).

У першому матчі протистояння найрезультативнішими гравцями у складі «Говерли» стали Андрій Калашников (25 очок + 9 підбирань + 6 передач + 3 перехвати), Денис Кошовец (15 очок + 8 підбирань), Володимир Орленко (12 очок + 13 підбирань) та Сергій Аврахов (6 + 7 підбирав).