Поліцейські Прикарпаття отримали нові службові автомобілі

Днями на території Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області пройшла церемонія вручення співробітникам поліції нових службових автомобілів.

Оперативні групи швидкого реагування Прикарпатської поліції отримали у своє розпорядження сім нових автомобілів марки «Рено Дастер» та один автомобіль марки «Газель» для конвоювання затриманих.

Як зазначив т.в.о. начальника ГУПН в Івано-Франківській області Віктор Шкутов, на території області створено 33 групи швидкого реагування, які відгукуються на всі заяви й повідомлення. Поліцейські патрулюватимуть на автомобілях як у місті, так і по районах .

Головне завдання груп швидкого реагування – оперативно, за 3-5 хвилин у місті та 10-15 хвилин у віддалених пунктах, прибути на місце до людини, яка викликає поліцію.