Минулого року, станом на 1 травня, 46 тисяч франківських домогосподарств отримували субсидії. На сьогодні таких лишилось тільки 15 тисяч.
Про це повідомляє пресслужба міського голови.
Про це повідомляє пресслужба міського голови.
Все через нововведення від кабміну, які впроваджувались протягом «субсидійного буму», – йдеться у дописі.
На новий опалювальний рік перерахунок субсидій проводиться автоматично. Виняток: зміни в майновому стані, про які слід повідомити в департамент соцполітики. Якщо ви вперше звертаєтесь за субсидією, то потрібно до 16 грудня подати заяву та декларацією за адресами:
вул. Військових ветеранів, 10а
вул. Івана Павла ІІ, 4 (ЦНАП)
вул. Мазепи, 185 (ЦНАП)
вул. Галицька, 124а (ЦНАП)
Субсидію нараховують на опалювальний сезон з 16 жовтня в усій Україні. Навіть, якщо рішення про отримання вам прийде пізніше, однаково матимете компенсацію від 16 жовтня.
Також цього року уряд запроваджує також верифікацію – комплекс заходів, які визначатимуть правдивість інформації для отримання тої чи іншої держдопомоги. Наприклад, якщо ви перетинали кордон на тривалий час, про це знатиме кабмін і цей факт може стати підставою для повернення людиною субсидії.