Пенсіонерам, які вирізняються охайністю, ввічливістю та уважністю, пропонують доступну й приємну роботу у Львові. Готель "Lubich" відкрив вакансію швейцара з гнучким графіком та приємними умовами праці.
Як інформує "Телеграф", відповідне оголошення розмістили на популярному сайті з пошуку роботи. Як зазначила авторка, заробити на цій посаді можна від 9 600 до 10 800 грн з бонусними виплатами.
Скриншот вакансії
Telegraf UA 00:00 % Буферизація Копіювати відео посилання Відтворити / Зупинити Вимкнути / Увімкнути звук Повідомити про помилку Мова Поділитися Vidverto Player advertisement Що треба робити
Основні обов’язки — зустріч гостей біля входу, допомога з багажем, супровід до рецепції та надання базової інформації про готель або місто. Робота не вимагає спеціальної освіти чи досвіду, але важливими рисами є ввічливість, охайність, комунікабельність і бажання навчатися. Вітається відкритість і доброзичливість до людей.
Читайте також: Категорія Україна Дата публікації16 квітня, 09:48 Скільки можна заробити прогулюючись містом з фотоапаратом: пенсіонерам пропонують цікаву роботу Що пропонують натомість офіційне працевлаштування; змінний графік — 1 доба через 3; зарплата від 9 600 до 10 800 грн + бонуси; дружній колектив і стабільна компанія в сфері гостинності; можливість працювати навіть без досвіду.
До того ж, місце зайнятості розташоване за 1,5 км від серця Львова.
"Lubich" на мапі
Готель активно розглядає кандидатів і заохочує пенсіонерів подавати заявку. Якщо ви шукаєте спокійну, але важливу роботу в приємному середовищі — це чудова можливість для вас.