"Біль, який розриває серце": на фронті загинув 45-річний солдат з Прикарпаття (ФОТО)

Віталій Пинів, загиблий воїн, фотоколаж: 0342.ua

Криваві жнива війни тривають і забирають все більше життів українців. Поки весь світ намагається переконати російських агресорів укласти мирну угоду, на жаль, військові, які стоять на захисті нашої незалежності, продовжують гинути. Сьогодні гірку новину про загибель свого земляка оримала Вигодська селищна рада на Прикарпатті.

Віталій Пинів загинув, обороняючи кордони Сумської області.

"З глибоким сумом повідомляємо, що у зв’язку з виконанням бойового завдання в районі населеного пункту Іволжанське, Сумської області, 15 серпня 2025 року загинув наш земляк, 45-річний солдат Пинів Віталій Васильович, житель села Пациків, військовослужбовець мотопіхотного батальйону Збройних сил України.

Віталій віддав своє життя, боронячи незалежність і свободу України, під ворожим вогнем, заради кожного з нас", - наголосили на сторінці Вигодської селищної ради у Facebook

Пинів Віталій - юнацьке фото воїна

Поки що у публічному просторі, на жаль, не має фото скромного, але відважного полеглого Героя.

Тому у громаді оприлюднили фото, зроблене під час строкової служби Віталія, в роки юності. Молодий, усміхнений, у військовій формі, сповнений сил і віри — таким Віталій залишиться в пам'яті усіх, кому пощастило його знати за життя.

Інформацію про прибуття траурного кортежу "на щиті", час та місце прибуття Віталія Пиніва буде повідомлено згодом.