Станом вчора, 6 листопада, в Івано-Франківську п’ять житлових будинків були без теплопостачання.
Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків в ефірі радіо "Західний полюс", пише 0342.ua
Без тепла наразі перебувають два будинки у мікрорайоні Пасічна та три на вулиці Індустріальній. За словами мера, протягом дня комунальники проведуть ремонтні роботи, щоб відновити подачу тепла вже 7 листопада.
Марцінків також розповів, що фахівці отримали 140 звернень від мешканців щодо розповітрення стояків у багатоповерхівках і активно працюють над їх усуненням.
"Уже працює електроопалення у дитсадку на вулиці Шевченка. Сьогодні запустимо тепло в садочку "Дзвіночок". Протягом двох тижнів плануємо стабілізувати роботу всієї системи", - зазначив міський голова.
Нині всі котельні міста вже запущені, остання - на вулиці Індустріальній, 34 - почала роботу 4 листопада.
Комунальні служби продовжують усувати несправності та закликають мешканців повідомляти про проблеми з опаленням.