Війна не зламала: сім’я з Запоріжжя врятувала десятки тварин і знайшла дім на Прикарпатті (ВІДЕО)

Родина із Запорізької області евакуювалася на Прикарпаття, забравши з собою 23 тварини — 19 собак, двох котів і двох коней. Нині вони проживають у селі Княждвір Печеніжинської громади.

Про це розповідає "НТК".

До повномасштабної війни сім’я мешкала у Кушугумі. Галина Бурган разом із родичами залишалася вдома й рятувала покинутих тварин, через що їхня кількість постійно зростала. Серед евакуйованих — кінь Дрейф, майстер спорту України з виїздки.

Через наближення бойових дій у 2025 році родина вирішила евакуюватися. Знайти житло, де погодилися прийняти людей разом із тваринами, було складно, однак у Княждворі сім’ю прихистили без орендної плати.

Коней перевозили спеціальним транспортом за підтримки кінноспортивної асоціації та благодійників, собак допомогли евакуювати військові. Дорога тривала кілька днів. Нині родина доглядає тварин і отримує допомогу з кормами та лікуванням від військових і рідних. Повертатися на Запоріжжя сім’я не планує через небезпеку.