П'яний правоохоронець зриває номерні знаки і штовхає ногами автомобіль «порушника» (ВІДЕО)

У Косівському районі п'яний представник кримінальної виконавчої інспекції пошкодив автомобіль молодої людини, якого позаочі оголосив порушником.

Повідомляє сайт міста Івано-Франківська 0342.ua.

У Косівському районі стався випадок, коли представник правоохоронного органу виявився злісним порушником всіх конституційних прав громадянина і вчинив самосуд над його транспортним засобом, погрожуючи при цьому господареві авто.

Потерпілий у цій ситуації розповів, що дійсно порушив правила дорожнього руху, припаркував машину біля кафе і зайшов усередину. На цьому етапі звинувачувати його в порушенні ПДР взявся представник кримінальної виконавчої інспекції - він погрожував хлопцю розправою, обіцяв спалити машину, а потім вийшов на вулицю і ногами почав збивати номерні знаки з автомобіля.

Свідки зазначили - інспектор був нетверезий.

Як потім з'ясувалося, бешкетником виявився інспектор кримінальної виконавчої інспекції Назарій Бельгема.

В результаті цього інциденту у автомобіля пошкоджено праве крило і по-звірячому зірвані державні номерні знаки. Потерпілий подав відповідну заяву в МВС.