Франківські волонтерки просять допомоги чоловіків, оскільки у притулку багато фізичної роботи, з якою вони не справляються. Потрібно переносити вольєри, косити траву та ремонтувати собачі домівки.
Тож іванофранківські волонтери шукають чоловіків, які б долучилися до опіки за чотирилапими безхатьками. Поміж кількох тендітних волонтерок, які доглядають бездомних тварин, вже давно не вистачає чоловіків, тому всю важку роботу приходиться виконувати самотужки, - пише 0342.ua.
Під опікою Дому Сірка, перебуває більше чотирьох десятків тварин, а ще недобудована споруда притулку. Тож уже від літа там розпочинають підготовку до зими та закликають небайдужих чоловіків долучатися хоча би раз на місяць, щоб полегшити нелегку роботу жінок-волонтерів.
Деталі у сюжеті 402 каналу.