Безробітніх іванофранківців, які стоять на обліку в міському центрі зайнятості долучатимуть до боротьби із зарослями отруйного борщівника, що росте на прибережних зонах та вздовж доріг в Івано-Франківську.
Про це йшлося на сьогоднішній оперативній нараді у міського голови, - пише 0342.ua.
Про проблему масових зарослей небезпечної рослини доповідав очільник КП "Муніципальна інспекція з благоустрою" Степан Кукула. За його словами борщівник особливо небезпечний для дітей, котрі не розуміються у рослинах і відпочивають разом з батьками на берегах річок. А торкання до цієї "отрути" призводить до опіків 1-3 ступенів, які з'являються через 1—2 дні.
Ця гігантська рослина сягає 3—5 м у висоту і має білий цвіт-парасолькую. Наразі найбільше "отрута" розповсюджена у Рогатинському, Рожнятівському, Надвірнянському, Калуському, Галицькому, Тисменицькому та Богородчанському районах.
У свою чергу, медики Прикарпяття б’ють на сполох. Адже за останній місяць від борщівника постраждало понад 40 людей. Бур’ян «пожалив» їх до глибоких опіків!