Топ експертів нашого міста - mir-vsem

Новачок
mir-vsem
Відгуки: 4
Коментарі : 0
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Будівельна компанія «Вамбуд», Івано-Франківськ"
субота, 10 лютого 2018 р.
Вамбуд забудівельник не поганий але як і всі любить гнати халтуру. На вул. урожійній підвали затоплює кажуть гідроізоляцію не заклали коли будували будинок. І зараз не збираються виправляти своєї халтури. А що буде через років 10 -20 не скажете?
Відгук про "Будівельна компанія « Мельник »,Івано-Франківськ"
субота, 10 лютого 2018 р.
Доброго дня всім. А де коментарі до цього ,,чудесного забудівельника" чому ніхто не говорить про перекриття яке впало вул. Симоненка.
Відгук про "Будівельна компанія «Ярковиця»"
неділя, 11 лютого 2018 р.
Доброго дня. Шановні відвідувачі та мешканці. Інколи цікаво почитати коментарі Так званих ____ботів нік Мирослав 3 серпня 2017р пише... але те що вони дотримуються технології виробництва на стадії котловану, фундаменту, зведення стін - це від них не забереш. Це більш важливе, тому що стіни в квартирі вирівняти можна, а фундамент не поправиш. Інтересно даний коментар написано людиною яка спеціалізується чи має відповідний документ чи певний спупінь знань в даній галузі. Можливо вона проводить атестацію робітників науково-випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, виробів та конструкцій. На жаль ні. Це лишень міркування людини яка робить ремонти. Люди будьте уважні читаючи коментарі.
Відгук про "Будівельна компанія «Вамбуд», Івано-Франківськ"
неділя, 22 березня 2020 р.
Тут що одні коментарії працівників ВамБуду.