За кредитні кошти Світового банку здійснено масштабну реконструкцію каналізаційних очисних споруд Івано-Франківська

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» завершує реалізацію міжнародного проекту «Розвиток міської інфраструктури», в рамках якого за кредитні кошти Світового банку здійснено масштабну реконструкцію каналізаційних очисних споруд Івано-Франківська, придбано нову спеціалізовану техніку й сучасне обладнання для потреб підприємства.

Протягом усього періоду впровадження Проекту фахівцями підприємства та підрядниками докладалося чимало зусиль для того, щоб вчасно та якісно виконати роботи, і зроблено, дійсно, надзвичайно багато. Проте наприкінці реалізації Проекту виникли певні труднощі – протягом п’яти місяців останні вісім платежів за виконаними з боку постачальників договорами «зависли» у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, - пише 0342.ua з посиланням на прес-службу підприємства.

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» зверталося з запитами щодо даної проблеми до Генеральної прокуратури України, Міністерства фінансів України, Світового банку, народних депутатів України, Прем’єр-міністра України, проте тривалий час документи так і залишалися не підписаними.

Та вже 5 жовтня 2015 року у Мінрегіонбуді було підписано документи та здійснено перші три платежі за Проектом на суму 4,7 млн грн, а 19 жовтня – завершені розрахунки ще за п’ятьма платежами на суму 3,6 млн грн.

"Ремонт проведено на всіх основних об'єктах, замінені первинні, вторинні відстійники, змінено рацію, звуковійки поміняні з нуля побудовані на рівному місці системи очистки - пісколовки, де ми повністю забираємо пісок, будемо його очищати, а часом, коли він назбирається, може будемо продавати" - розповів генеральний директор КП "Івано-Франківськводоекотехпром" Микола Саєвич.

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська Водотехпром очисні споруди Розвиток міської інфраструктури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі