В обласному управлінні міліції обговорювали питання взаємодії правоохоронців з громадськістю під час виборів (ФОТО)

Керівники міліції та СБУ області зустрілися з громадськими активістами, головами громадських формувань і керівниками приватних охоронних фірм Прикарпаття та підписали меморандум про співпрацю.

Як зазначив перший заступник начальника Управління - начальник слідчого управління УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Тарас Генсіровський, у цей період на органи внутрішніх справ покладаються, крім звичної функції охорони громадського порядку, ще й специфічні, - пише сайт 0342.ua з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Йдеться про охорону виборчої документації під час її транспортування та безпосередньо на виборчих дільницях. Для належного їх забезпечення задіюється чимало правоохоронців, але не зайвою буде допомога громадськості, яка також зацікавлена у дотриманні законності під час виборчого процесу.

В свою чергу заступник начальника Управління - начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Василь Віконський скористався нагодою подякувати присутнім на зустрічі представникам громадськості за небайдужість та постійну активну допомогу прикарпатським правоохоронцям додатковими силами для забезпечення охорони громадського порядку під час проведення різноманітних масових заходів.

На зустрічі було озвучено текст меморандуму про співпрацю і консолідацію зусиль зацікавлених сторін, спрямованих на захист прав і свобод громадян під час проведення виборів, який надалі вони підписали.

В обласному управлінні міліції обговорювали питання взаємодії правоохоронців з громадськістю під час виборів (ФОТО) (фото) - фото 1 В обласному управлінні міліції обговорювали питання взаємодії правоохоронців з громадськістю під час виборів (ФОТО) (фото) - фото 1 В обласному управлінні міліції обговорювали питання взаємодії правоохоронців з громадськістю під час виборів (ФОТО) (фото) - фото 1
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська питання взаємодії правоохоронців з громадськістю під час виборів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі