В Івано-Франківску відкрили інформаційно-консультаційний пункт для іноземців (ФОТО)

Сьогодні вранці, 22 жовтня, у ЦНАПі Івано-Франківська відкрили інформаційно-консультаційний пункт для іноземців.

Участь у заходах взяли заступник міського голови Богдан Білик, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Андрій Лис, керівник Центру надання адміністративних послуг Богдан Питель, представники Польської делегації з Любліна Моніка Артимяк – директор бюро обслуговування мешканців, Гжегож Гуніч – директор відділу інформатики та телекомунікацій, Міхал Пілат – керуючий справами обслуговування мешканців, Анна Ястшебська – керуючий справами міжнародних проектів.

З метою підготовки до відкриття інформаційно-консультаційного пункту для іноземців було розроблено інформаційні та технологічні картки на англійській та польській мовах, на офіційному сайті ЦНАПу створено окремий розділ для іноземних громадян з усією необхідною інформацією для відкриття бізнесу чи отримання адміністративних та дозвільних послуг. Також розроблено брошури та інші інформаційні матеріали англійською та польською мовами, проведена робота щодо візуалізації робочого місця для прийому іноземних громадян.

На даний час інформаційно-консультаційні пункти відкрито Люблінському бюро обслуговування мешканців та у Луцькому Центрі надання адміністративних послуг.

Реалізація даного проекту дозволить спростити надання адміністративних та дозвільних послуг для іноземців у сфері ведення бізнесу, реєстрації місця проживання та отримання інших публічних послуг у Івано-Франківську, а також дозволить покращити інвестиційний бізнес-клімат в цілому.

Метою даного проекту є створення транскордонної мережі центрів надання адміністративних послуг,підвищення якості та ефективності надання послуг Луцьким ЦНАП, Івано-Франківським ЦНАП та Люблінським БОМ, удосконалення надання адміністративних послуг нерезидентам.

У інформаційно-консультаційному пункті надаватиметься 50 адміністративних та дозвільних послуг (реєстрація бізнесу, ведення підприємницької діяльності, реєстрація місця проживання чи перебування особи та інші).

В Івано-Франківску відкрили інформаційно-консультаційний пункт для іноземців (ФОТО), фото-1 В Івано-Франківску відкрили інформаційно-консультаційний пункт для іноземців (ФОТО), фото-2 В Івано-Франківску відкрили інформаційно-консультаційний пункт для іноземців (ФОТО), фото-3
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська ЦНАП інформаційно-консультаційний пункт для іноземців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі