Сучасний світ - це світ свободи переміщення! Сьогодні ми можемо пересуватися так швидко і так комфортно, як і не снилося нашим предкам ще 100 років тому. Мандрівники минулих років витрачали цілі місяці і навіть роки. А ми можемо сісти на літак в аеропорту нашого міста і на протязі доби облетіти всю Землю! Чи варто говорити, як зручно і швидко можна добиратися на відпочинок, у відрядження за кордон? Більше того, сьогодні з розвитком онлайн-сервісів пасажирські авіаперевезення стають все більш доступними. Готові побачити світ без кордонів і бар'єрів? Він чекає на вас!

Сьогодні Міжнародний аеропорт Харків здійснює регулярні прямі пасажирські авіаперевезення з Харкова до багатьох популярних аеропортів ближнього закордоння,  в тому числі і до Батумі. Батумі – це не тільки перлина грузинського узбережжя Чорного моря та Південного Кавказу, цей неймовірно гостинні люди, чудові курорти та можливість добре відпочити та покращити здоров’я.

Бажаєте максимально зручно, економічно і швидко вирішити проблему з придбанням квитків на літак? Немає нічого простішого! Запрошуємо вас на сторіночку офіційною онлайн-каси Міжнародного аеропорту «Харків» http://hrk.aero/uk/onlajjn-tablo/rozklad-po-napryamah/gruziya/batumi/ , де Ви можете:

● Скористатися зручним і простим інтерфейсом при бронюванні потрібного Вам рейсу до Батумі – в середу та суботу о 15.30

● Вибрати найвигідніші тарифи і свіжі спеціальні пропозиції від авіакомпаній

● Скласти маршрут будь-якої складності, з будь-якою кількістю пересадок в будь-який аеропорт світу

● Ознайомитись з перевагами економ- і бізнес-класу

● Дізнатися про додаткові послуги, що надаються обраної Вами авіакомпанією

● Оплатити всі додаткові мита

 

Наша система онлайн-бронювання дозволяє максимально швидко вибрати підходящий саме Вам авіарейс, виходячи з дати і часу вильоту з Харкова. Заброньовані на нашому сайті авіаквитки Ви може цілодобово оплатити найбільш зручним Вам способом:

 

● послугами інтернет-банкінгу WebMoney, Приват24

● банківською картою Visa / MasterCard / Maestro

● готівкою у відділеннях банків по всій Україні

 

Сьогодні все більше людей користуються услгі бронювання авіаквитків в Інтернеті. Це швидко, зручно і дуже легко! А на сторіночці інтернет-каси це можна зробити ще й дешевше, завдяки тому, що Ви набуває квитки безпосередньо в Міжнародному аеропорту «Харків» без посередників.