У Франківську відкрилася виставка кольорів

Вчора в Музеї мистецтв Прикарпаття відкрилася виставка живопису талановитого івано-франківського художника Михайла Юсип’юка.

Варто зазначити, що не лише талановитого, а й надзвичайно працелюбного і працездатного. Адже недарма кажуть, що для досягнення успіху потрібно лише 5% таланту і 95% наполегливої праці. І ці 95% залежать від самої людини.

Михайло Юсип’юк належить до тих творчих особистостей, які не просто покладаються на свій талант; він постійно самовдосконалюється, старанно відшліфовуючи свою майстерність і не зупиняючись на досягнутому.

І це приносить йому бажаний результат. Останнім часом художник бере участь у багатьох пленерах і виставках, в тому числі і всеукраїнських, і з кожним новим пленером, з кожною новою виставкою його роботи стають ще більш високомистецькими. І сьогоднішня виставка Михайла Юсип’юка – вже третя персональна в нашому музеї – безумовно, є кращою, ніж дві попередні. Проте в одному автор не зраджує собі – лейтмотивом через усю його творчість проходить любов до природи і рідного краю.

В сьогоднішній експозиції представлено близько сорока робіт, виконаних олійними фарбами на полотні в реалістичній манері. Це яскраві пейзажі із зображенням природи в різні пори року та архітектурних об’єктів, зокрема старих церков і хат, а також насичені, соковиті натюрморти. Сюжети пейзажів досить яскраво відтворюють дійсність, бо художник зображає конкретні місця, які може впізнати і глядач. Однак це не просто відтворення, бо, схопивши поглядом певний куточок природи, мистець пропускає його через себе, через свої світовідчуття і досвід, а глядач має змогу побачити знайомі краєвиди мовби іншими очима, через призму світосприйняття художника, його емоцій і почуттів.

Глибокі насичені кольори, їх гармонійне поєднання, багато світла й тепла, які линуть із полотен Михайла Юсип’юка, притягують до себе погляд, закликаючи помилуватися красою природи й архітектури так, як нею милується сам художник, а одночасно – й майстерністю талановитого мистця, який зумів втілити її у своїх творах.

Афіша
Афіша
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська виставка колір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі