Друга спроба для великих автобусів: додатковий конкурс

У Івано-Франківську планують  оголосити додатковий конкурс на обслуговування автобусних маршрутів нової мережі громадського транспорту, яка має вступити в дію з 1 січня 2016 року.

Про це повідомив заступник голови конкурсного комітету, перший заступник директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Ігор Сенчук, - пише ЗК.

За його словами, мова йде про ті маршрути, які мають обслуговувати великогабаритні автобуси, та ті лоти, за якими конкурс не відбувся.

Як раніше повідомлялося, до участі в конкурсі, який відбувся 20 жовтня, зголосилося вісім претендентів, які подали 23 пропозиції. Однак  через відсутність всіх необхідних документів до конкурсу не допустили трьох претендентів (серед яких і комунальне підприємство «Електроавтотранс») та ще трьох претендентів не допустили до конкурсу по трьох лотах, через нестачу у них необхідної кількості рухомого складу. 

На лот №13 з маршрутами № 37 «Вокзал – с. Драгомирчани» та № 38 «Обласна лікарня – с. Крихівці» перевізники не подали жодної пропозиції. Також  конкурсний комітет вирішив відхилити всі пропозиції перевізників за лотами №№ 1, 2, та 3, маршрути яких мали б обслуговувати великогабаритні автобуси, через те, що перевізники не заявили до конкурсу на них необхідну кількість  рухомого складу відповідного класу. А проведення конкурсу по лотах №4 та № 11 призупинив суд.

Оголошення додаткового конкурсу має ухвалити міськвиконком. Якщо з тих чи інших причин він не відбудеться, замовник перевезень має право на три місяці призначити тимчасових перевізників

За словами І.Сенчука, рішення про оголошення додаткового конкурсу має ухвалити міськвиконком. Якщо з тих чи інших причин він не відбудеться, замовник перевезень має право на три місяці призначити тимчасових перевізників, які з 1 січня 2016 року почнуть обслуговувати ці маршрути нової мережі громадського транспорту до проведення наступного додаткового конкурсу. За якими критеріями у такому разі замовник визначатиме цих перевізників, І.Сенчук не уточнив, але зазначив, що до нового року ще є час і додатковий конкурс мав би відбутися вчасно. Тим більше, що перевізники, яких через неповний комплект документів попереднього разу не допустили до конкурсу, мають автобуси, які б могли обслуговувати ці маршрути.

Водночас деякі перевізники, котрі брали участь у конкурсі 20 жовтня, невдоволені його результатами і мають намір оскаржувати їх в суді, що взагалі ставить під загрозу початок функціонування з 1 січня 2016 року нової маршрутної мережі громадського транспорту у Івано-Франківську. Натомість голова конкурсного комітету, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Руслан Гайда відкидає всі звинувачення невдоволених перевізників і запевняє, що конкурс відбувався з чітким дотриманням норм законодавства. Саме тому деяких перевізників, які не подали всієї необхідної документації або у документації яких після перевірки виявили неточності чи невідповідності, не допустили до конкурсу. 

Івано-Франківськ новини Івано-Франківська перевізники маршрутка конкурс автобус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі