Якщо у вас квартира з вітальнею невеликих розмірів, в такому випадку меблі там повинні бути функціональні та зручні. Потрібно розпланувати, як розмістити лише найважливіші предмети: диван, телевізор і стіл. Віддайте перевагу шафі-купе, якщо є бажання зберігати речі у вітальні. Ваш вибір –  це шафа з дзеркальними дверцями, оскільки вони відбивають світло.

Гарнітур та декоративні елементи все це дійсно здатне створити затишок у вашій вітальні. Але важливо коректно підібрати увесь мебельний комплект та аксесуари, щоб вони були надійні та функціональні. Інтернет-магазин Меблі-VIP пропонує своїм клієнтам якісні гарнітури за вигідною ціною. Якщо ви бажаєте детальніше ознайомитись з усіма товарами фірми, зробити це можна на  mebli-vip.if.ua. Обирайте варіанти для своєї квартири, а компанія  Меблі-VIP  потурбується про доставку.

Гарнітур, який ви розташуєте у вітальні, потрібно вибирати так, щоб розміри були пропорційно менші по відношенню до кімнати. Це нескладно зробити, якщо пріоритетним стилем у вас буде мінімалізм, так як в невеликому приміщенні він – саме те, що потрібно.

Дизайнери настійно рекомендують зробити контраст за допомогою розміру: до великого столу відмінно підходить мініатюрний диван. Щоб досягти легкості у вітальні варто використовувати прозорі елементи.

 Масивний диван буде краще поміняти на невеликий, при цьому доповнивши його м'якими кріслами або ж пуфиками.

З великою серйозністю поставтеся до декорування кімнати. Щоб не було враження, ніби у вас безлад, не переповнюйте полиці шафи-купе або інших меблів, безліччю сувенірів і фігурок. Кожен предмет і аксесуар повинен мати своє місце та гармонійно поєднуватися з іншими речами. Всі картини, які висять на стінах вашій вітальні, обов'язково повинні бути оформлені рамкою м'яких, світлих тонів і правильно розподілені.  Ви ж не хочете зіпсувати зовнішній вигляд кімнати?

Загалом, щоб надати затишності та простоти, але при цьому зробити вітальню красивою, потрібно використовувати невеликий набір аксесуарів, меблі компактних розмірів, а також дзеркальні поверхні.