Колишній студент ІФНТУНГ – кращий український економіст світу

У жовтні цього року журнал Forbes представив рейтинг найкращих світових економістів, які визнають себе українцями і здобули освіту в Україні.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу гордий з того, що його випускник Роман Шеремета увійшов до лідерів журналу Forbes і займає/ділить 1-2 місце. З 1999 року по 2003 рік Шеремета Роман Мирославович навчався в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу на спеціальності «Економіка підприємства паливно-енергетичного комплексу» та отримав диплом бакалавра за напрямом «Економіка підприємства». Закінчивши університет у 2003 році, емігрував до США, - пише сайт 0342.ua з посиланянм на прес-службу ІФНТУНГ.

Роман Шеремета працює доцентом кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв і є спеціалістом в експериментальній економіці та теорії ігор. Входить до складу редколегії видання Journal of Economic Behavior and Organization з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide.

Роман Шеремета опублікував понад 30 наукових статей, є одним із найбільш цитованих економістів в рецензованих журналах. На його статтю «Експериментальне порівняння багатоетапних і однорівневих конкурсів», що написана без співавторів і опублікована в журналі Games And Economic Behavior в 2010 році, робили посилання 47 разів (згідно з даними Web of Science).

Детальніше тут.

Колишній студент ІФНТУНГ – кращий український економіст світу, фото-1
Колишній студент ІФНТУНГ – кращий український економіст світу, фото-2
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська студент ІФНТУНГ Форбс економіст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі