![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
18:05, 2 листопада 2015 р.
Міська клінічна лікарня №1 отримала звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів»
Відділенню анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Івано-Франківської міської клінічної лікарні № 1 урочисто вручили звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
«У лікарні це перше відділення, яке відповідає усім основним стандартам чистоти та гігієни. Сподіваємося, що й інші відділення будуть працювати над даним проектом», – відмітив головний лікар медичного закладу Тарас Василик.
За словами головної медичної сестра Галини Хорбути, присвоєння статусу «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» є значною відповідальністю медичного персоналу з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.
Працівники відділення ВАІТ пишаються даною відзнакою. Фахівець асоціації «СОІК» Оксана Івануляк привітала персонал лікувальної установи та побажала їм не зупинятися на досягнутому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...