Легендарний напій тепер і в Івано-Франківську: виски магазин elit aclo

Міцний алкогольний напій отримати можна практично з будь-якої сировини, що містить вуглеводи (цукор). Будь-які сорти фруктів або винограду підійдуть для цієї мети, а також цукровий буряк, цукровий очерет або патока (продукт, одержуваний при виробництві цукру), всі сорти зернових, картопля молоко, кактуси або навіть просто деревина (оброблена попередньо відповідним способом). Тому алкоголь, зокрема віскі, завжди було людям зручно отримувати на тій сировинній базі, яка найбільш доступна в кожній конкретній місцевості. Сьогодні можна віскі купити навіть в інтернет-магазині: виски магазин elit aclo.

Раніше, наприклад, кельти міцні алкогольні напої спочатку виготовляли з зерна. Однак кельтський народ у міру поширення на європейських просторах навчився використовувати ті види злаків, які в новому місці їх проживання виростали найкраще. Скелясті північні острівні країни Шотландія та Ірландія багатим урожаєм винограду чи фруктів похвалитися не можуть. Тому для цих цілей місцевим населенням здавна був пристосований ячмінь. У незапам'ятні часи, таким чином, і був отриманий оригінальний напій - віскі.

Здавна на просторах Сполучених Штатів Америки збиралися багаті врожаї кукурудзи (маїсу), тому американський різновид віскі (Бурбон) роблять саме з неї. У Канаді, більш північної і суворої, жито почуває себе краще інших зернових. При приготуванні віскі на Японських островах також застосовується рис поряд з традиційним ячменем. Тим не менш, емпірично було з'ясовано, що ячмінний солод для кращої ферментації в процесі бродіння є незамінним інгредієнтом. Як стверджує сучасна наука, ячмінний солод містить ферменти, необхідні для трансформації в цукор крохмалю, що міститься в зернах. Тому, незалежно від країни, технологічні процеси виготовлення віскі передбачають додавання не менше 10% ячмінного солоду в будь-яку зернову суміш.

І на завершення - хороша новина! Тепер і в Івано-Франківську на elit-alco.com.ua в спеціалізованому інтернет магазині елітного алкоголю Еліт Алко можна купити не лише справжній коньяк або віскі, але також ром, бренді, текілу, джин або шампанське!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі