Голова ІФОО КВУ розповів чого слід очікувати в день виборів міського голови Івано-Франківська

Сьогодні, 13 листопада, на прес-конференції члени Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» висловили свої очікування стосовно недільних виборів у другому турі на посаду міського голови Івано-Франківська. Зокрема, вони зазначили, що основними загрозами є мала явка виборців. «Найгірша ситуація в неділю – низька явка виборців», – зазначив голова ІФОО КВУ Максим Лисюк.

«КВУ закликає виборців прийти на виборчі дільниці в неділю і проголосувати. Прийдіть і проголосуйте, щоб так не получилось, що 1\4 виборців Івано-Фраківська вибрала міського голову», – додав Лисюк.

Загроза полягає в тому, що при низькій явці виборців, кандидат, який переможе за підсумками другого туру, буде обраний третиною мешканців міста, що не може виражати інтереси всіх іванофранківців.

«Це основна і найгірша загроза для Івано-Франківська», – зазначив голова ІФОО КВУ.

Другою загрозою є провокації на дільницях у випадку рівної кількості голосів за кожного кандидата. «Може бути, що члени виборчої комісії встануть і вийдуть з виборчої дільниці, щоб не підписувати протоколи підрахунку голосів» – додав Лисюк.

«Ми вже маємо інформацію, що штаби кандидатів будуть займатися мобілізацією виборців, тобто обдзвон виборців» – заявив голова ІФОО КВУ.

Проте члени КВУ зазначили, що їм ще не відомо в якій саме формі це буде проводитись: в формі політичної мобілізації, чи політичної агітації. Можливі факти підкупу виборців, які мали місце на попередньому турі виборів.

«Надіюсь нам вдасться зафіксувати такі факти і відповідно оприлюднити та передати таких людей працівникам правоохоронних органів» – зазначив Максим Лисюк.

gk-press.if.ua
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі