![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
11:49, 19 листопада 2015 р.
Через надмірну гостинність прикарпатка позбулася прикрас
До Богородчанського відділення поліції звернулась 57-річна жителька одного із сіл району. Жінка повідомила про викрадення з її будинку коштовних золотих виробів.
Правоохоронцям жінка розповіла, що нещодавно до неї навідувався сусід у гості, тож жінка висловила сумнів та підозру, щодо його добропорядності, хоча і приятелювали. Щоправда, вона не відразу виявила нестачу коштовностей. Тож перевіряли інших підозрюваних. Проте, в ході слідчих дій, на подив потерпілої, ланцюжок із кулоном, обручку, два перстені та сережки таки викрав сусід.
Через кілька днів частину прикрас він здав до ломбарду, а іншу – залишив у себе. Виручені кошти за вкрадене витратив на свої потреби.
Співробітниками поліції встановлено, що чоловік раніше не судимий, до відповідальності не притягувався. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...