17:00, 23 листопада 2015 р.
“Клініка для ведмежат” у 55-ий раз відчинила свої двері для дітвори (ФОТО)
Побороти страх перед білим халатом та вилікувати… м’яку іграшку. “Клініка для ведмежат” у 55-ий раз відчинила свої двері для дітвори. Акція має європейськи витоки. В Івано-Франківську її традиційно проводять студенти-волонтери медичного університету. Вони в ігровій формі навчають малечу азів медицини.
Діти самотужки обстежують іграшкового пацієнта, беруть аналізи, роблять перев’язки та рентген. Перевіряють зір. Аби поставити хворому ведмедику точний діагноз.
Також студенти-медики навчають дітей правильно дбати про власне здоров’я. На прийомі у стоматологів малеча не плаче, а із захопленням чистить зуби.
Проект «Клініка для ведмежат» студенти реалізували в рамках акції “Абетка здоров’я”. Пізнавальне свято для малечі влаштували з нагоди річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Декларації прав дитини. Акція орієнтована зокрема на соціально-незахищених дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...