• Головна
  • В Івано-Франківську бракує суддів, – Тарас Антоняк
15:05, 27 листопада 2015 р.

В Івано-Франківську бракує суддів, – Тарас Антоняк

Голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антоняк скликав брифінг під час якого розтлумачив позиції ІФМСІФО щодо тих чи інших моментів, які мали місце впродовж 26 листопада, а саме: коментарі право захисниці підсудного Руслана Коцаби під час чергового засідання, а також претензії матерів, чиї сини постраждали від рук стоматолога-різника, щодо затягування судового процесу.

Тарас Антоняк дав коментар по кожній з резонансних справ.
По справі Коцаби та поведінки його адвоката Т.Монтян на останньому засіданні.
«Якщо суд прийде до переконання, що в цих діях є порушення, то до «гарячих голів, юристів» суд може і вміє застосувати ефективні засоби. Поки що такого не було. Спростую й те, що справа слухається рік. Було 17 засідань, допитано 38 свідків», – прокоментував голова Івано-Франківського міського суду.

По справі Ігоря Вуйціва (стоматолога-різника): «Суд розуміє почуття потерпілих. Їх оцінку подіям. І не має права емоційно висловлюватися. Ми не маємо права затягувати цей процес. Будь-яка помилка, в тому числі, яка склалася, через поспіх судом, може в майбутньому використовуватися як підстава для апеляції та скасування вироку. Тому краще провести якісно свою роботу та винести відповідний вирок».

По справі Олега Рябова.

«Перша експертиза визнала неосудним, друга – що не може визначитися, третя – сказала, що він осудний, і на момент одужання може відповідати. Ця справа має тривалу історію», – зазначив Тарас Антоняк.

Також, голова Івано-Франківського міського суду поскаржився на велике навантаження на своїх підлеглих.

«Суд працює в режимі значного навантаження. Це завершення повноваження суддів, суддів мобілізували, судді хворіють. Таке місто, як Івано-Франківськ, мало би обслуговувати 26 суддів. Наразі обслуговує 16-17 працівників, яких, відверто, не вистачає», – підсумував Тарас Антоняк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #судді
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...