15 прикарпатців стали жертвами торгівлі людьми

На теренах Прикарпаття налічується 15 людей, які стали "живим товаром". Дев'ятьом присвоєно статус постраждалої від торгівлі людьми особи.

Про це повідомили на засіданні Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на якому йшлося про стан реалізації інформаційної кампанії «Кожен постраждалий має право на допомогу!», - пише 0342.ua.

"На сьогодні багато прикарпатців виїжджають на заробітки за межі України, тому їх необхідно своєчасно інформувати про небезпеки і загрози пов’язані з феноменом торгівлі людьми", - наголосив заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

На думку посадовця, постраждалі від торгівлі людьми не довіряють правоохоронним органам. Рівень їхньої довіри набагато нижчий, аніж до священнослужителів. І ще однією з проблем є те, що не всі люди ідентифікують себе, як постраждалі.

На замовлення Міжнародної організації з міграції було проведеного дослідження, результати якого показали, що починаючи з 1991 року від торгівлі людьми постраждало понад 160 000 українців. Відтак Україна являється одним з найбільших «постачальників» підневільної робочої сили в Європі, а також є  країною транзиту у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми.

15 прикарпатців стали жертвами торгівлі людьми (фото) - фото 1
15 прикарпатців стали жертвами торгівлі людьми (фото) - фото 1
15 прикарпатців стали жертвами торгівлі людьми (фото) - фото 2
15 прикарпатців стали жертвами торгівлі людьми (фото) - фото 2
15 прикарпатців стали жертвами торгівлі людьми (фото) - фото 3
15 прикарпатців стали жертвами торгівлі людьми (фото) - фото 3
Івано-Франківськ новини Івано-Франківська торгівля людьми статистика постраждалі кіднепінг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі